Kontakt:

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Łukasz Skiba | Obsługa prawna firm |

Prawa konsumenta | Kredyty frankowe | Warszawa

 

ul. Nowogrodzka 47A

00-695 Warszawa

 

tel.: +48 513 597 736

e-mail: biuro@lukaszskiba.pl 

© Kancelaria Adwokacka Łukasz Skiba 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone. 

 O Kancelarii

Kancelaria wspiera Klientów w sprawach gospodarczych, cywilnych i karnych. W szczególności specjalizujemy się w szeroko pojętej obsłudze przedsiębiorców, obronach w sprawach karnych oraz reprezentowaniem konsumentów w szczególności w sprawach dotyczących produktów finansowych - kredytów frankowych, "polisolokat" i programów systematycznego oszczędzania. Reprezentujemy Klientów przed sądami wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, organami administracji, a także w negocjacjach i mediacjach.

 

Nasza kreatywność pozwala na rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych sytuacji i pomoc nawet w ekstremalnych sytuacjach zawodowych i osobistych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z empatią, wierząc że zrozumienie problemu pozwala pomóc w sposób najbardziej efektywny. Powyższe cele osiągamy dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu nabytemu we współpracy z Klientami i Kancelariami z całej Polski.

 

Prawo i pomoc Klientom to nasza pasja dlatego z entuzjazmem podejmujemy się spraw precedensowych i skomplikowanych.

Usługi świadczymy na najwyższym poziomie merytorycznym i etycznym kierując się interesem Klientów uwzględniając ich prawo do poufności w relacji z adwokatem.